Tasarlanan En Enteresan 10 Kıyafet

Bayram münasebetinden dolayı giyimimize dikkat ettiğimiz şu günlerde sizinle ilginç kıyafetleri paylaşmak istedim. Bu kıyafetlerle el öpmeye gittiğinizi bi düşünsenize.. O andan sonra eminim ki hiç bir bayram eskisi gibi olmayacaktır. Kuşkusuz ki hepsinde inanılmaz bir emek vardır ama biraz boşa emek gibi… Buyrun enteresan kıyafetler listesi…

10
Bulaşık Süngerinden Elbise
Bence bu elbise titiz bayanlar için hazırlanmış olmalı. Bu kıyafeti Sürekli temizlik yapmayı düşünen ve bunu bir görev bilinci ile gerçekleştiren kadınlara ithaf ediyorum.
9
Balondan Elbise
Balondan kedi köpek yapanlara bile şaşırırken, balondan yapılmış kıyafetleri görünce hayliyle daha da şaşırdım. Balondan elbiseleri giydikten sonra koşup birbirlerine çarpsalar ne güzel olur. Balonlar tek tek patlamaya başlarsa nolucak?
8
Zırh Elbise
Bazen bazı kıyafetler insana çok ağır gelir, duramazsınız, sıkıntı verir. Zırh elbiseyi görünce aynen o sıkıntı bana geldi. Bir de modelin koluna çanta asmışlar. Sanki çarşıya pazara gidilebilir bir kıyafetmiş gibi.. Bu kıyafet bir tek tacize karşı bir koruma kalkanı olabilir, başka da bi işe yaramaz bence.
7
Sebzeden Elbise
Bir türk filminde Adile Naşit (nur içinde yatsın) karpuz güzeli seçilmişti. Bu da sebze güzeli seçilen kızımızın kostümüyle geçişi.. Acıktıkça üstünden bir şey koparıp yiyordur. Bari taze soğan koymayaydınız, kokar o ya.
6
Çırpma Telinden Elbise
Telin aralarından firikik verme olasılığına % kaç veriyorsunuz? Böyle hiç işim olmasa milyonlarca saat düşünsem herhalde çırpma telinden elbise yapmak aklıma gelmez. Bu kıyafetle nasıl oturacaksın, bana onu söyle.
5
Şişe Kapağından Elbise
Bi ara şişe kapaklarından yapılmış evize ve masa görmüştüm. Gerçekten çok hoştu. Şişe kapağından elbise ilginç tabi. Tam elbise gibi gözüküyor ama mankenin kıvrımları bile ortada. Kim yapmışsa bence başarılı yapmış.
4
Bebekten Kıyafet
Çocuklarınız büyüdü ve eskimiş bebekleri hala evinizde ve yer mi kaplıyor? Sakın atmayın! Onlardan enteresan kıyafetler çıkartabilirsiniz. Bence bu çalışmadan, biraz efektle bir korku filmi afişi çıkabilir. Ürkütücü gözükmüyor mu?
3
Paradan Elbise
Paradan kıyafeti yapan arkadaş biraz fazla zenginmiş. O kadar parayı bir elbise için harcamış. Markete bu kıyafeti giyip “Abi ne kadar tuttuysa çekip alsana, üstünü de bozuk ver de ondan da aksesuar yapacağım” demek istedim. Bu kıyafetin bedeline paha biçilemez.
2
Kondomdan Elbise
Kıyafetlere uzaktan bakınca gerçekten anlaşılmıyor neden yapıldığı. Renklerinden, modellerinden hiçbir şey anlaşılmıyor. Bundan başka da ne yazabileceğimi gerçekten bilemiyorum. Kelimeler kifayetsiz gibicesine bir his bendeki.
1
Etten Elbise
Lady Gaga’nın her türlü kıyafeti bu listede yer almayı hak ediyor. Etten elbisesini bu listeye koymasaydım gözüm açık giderdim. Etten elbisesiyle ödülleri toplarken, 1 hafta boyunca manşetlerden düşmedi. Hatta ve hatta yabancı bir gazetede elbisesini eliştirmesi için bir modacıya değil bir kasaba gidilmişti. Kasap da nerde hangi et kullanmış, nerde kaliteli et kullanmış onları incelemişti. Hayat garipliklerle dolu sayın okuyucular!