Siyah mürekkepli kalemiyle detay ve estetiği başarıyla buluşturuyor

Pavneet Sembhi detaylara aşık bir çizer. Çocukluğundan bu yana oraya buraya çiziktirenlerden kendisi. Yıllar içinde kendini geliştirirken, çalışmalarındaki detayı daha da arttırmış sanatçı.

Siyah mürekkebi en iyi arkadaşı olarak tanımlayan sanatçı bu durumu siyah mürekkebin güvenilirliğine ve tasarımı ön plana çıkarabilen gücüne dayandırıyor. Şimdilerde her gününü birer hikâyesi olan küçük karakterler çizerek geçiriyor. Bazıları karanlık, bazıları eğlenceli… Ama hepsi çok detaylı!

Pavneet Sembhi detayli cizimler 13Pavneet Sembhi detayli cizimler 14Pavneet Sembhi detayli cizimler 15Pavneet Sembhi detayli cizimler 16Pavneet Sembhi detayli cizimler 17Pavneet Sembhi detayli cizimler 18Pavneet Sembhi detayli cizimler 19Pavneet Sembhi detayli cizimler 20Pavneet Sembhi detayli cizimler 21Pavneet Sembhi detayli cizimler 1Pavneet Sembhi detayli cizimler 2Pavneet Sembhi detayli cizimler 3Pavneet Sembhi detayli cizimler 4Pavneet Sembhi detayli cizimler 5Pavneet Sembhi detayli cizimler 6Pavneet Sembhi detayli cizimler 7Pavneet Sembhi detayli cizimler 8Pavneet Sembhi detayli cizimler 9Pavneet Sembhi detayli cizimler 10Pavneet Sembhi detayli cizimler 11Pavneet Sembhi detayli cizimler 12

h/t: boredpanda

<